İstanbul PVC destek sacı kullanım alanları oldukça yaygındır. Pvc pencereler ısı yalıtımını sağlamaktadır. Pvc pencereler ısı kaybınında önüne geçer. Pvc pencereler alüminyum ve ahşap malzemeye göre daha hafiftir. Kolay temizlenir ve elbette plastik geri dönüşümü yapılabilir. Pvc pencerelerin içinde pvc destek profili  olduğundan sıcağı çeker ve kendiliğinden soğuyabilir. 

İstanbul PVC destek sacı Kullanım Alanları nelerdir?

  • Pimapen pvc destek profili
  • Fıratpen pvc destek sacı
  • Karpen pvc destek sacı
  • Winsa Pvc destek profil

İstanbul PVC destek sacı Profili Kullanımı

Pvc destek profilleri U, L, G, C, Z ve kutu profili olarak sınıflandırılabilir. Mukavemeti azaltan ve büyük ölçüde yardımcı elde eden bir gereçtir. Pvc destek sacı imalatında kullanılan sac tercih edilirlen bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Profil içerisindeki aralığın fazla olması mukavemetin eksilmesine ve  vidalanmada problem yaşanmasına neden olabilir. Galvaniz sacdan yapılan destek profilinin sağlamlığı ve uzun ömürlü olması tercih sebebidir. İstanbul PVC profillerin ağırlığı tercihe göre değişmektedir. Kırılmaz ve çatlamaz olması güvenilirliğini sağlar. Özelikle inşaat sektörünün vazgeçilmezidir. 

İstanbul Pvc Destek Profili İmalatı

Pvc profillerinin içerisine konulan ve mukavemetini arttıran sıcak daldırma metoduyla TSE normunda daldırma galvanizli sacdan roll forming yani sürekli şekillendirme makinelerde imal edilen demir profillerin genel adıdır. Bütün plastik pencere firmalarının kendilerine has kalınlık ve ölçü grupları vardır. Bu nedenle de üretilecek profillerin özelikleri müşteri taleplerine göre değişiklik göstermektedir.